MeniuPaslaugosBilietaiKontaktai

Salė privatiems renginiams

nuo 40 €/val.

Kauno ledo rūmuose esanti konferencijų salė puikiai tinka gimtadieniui, kitai asmeninei ar įmonės šventei surengti. Tai vieta, kuri yra lengvai pritaikoma komandos formavimo („team building“) renginiams. Kol dalis svečių užsiims veiklomis ant ledo, kiti galės mėgautis restorano „Sala“ pagal Jūsų pageidavimą paruoštomis vaišėmis.

Konferencijų salė yra puikiai pritaikyta konferencijoms, mokymams, pristatymams, verslo susitikimams ir grupiniams užsiėmimams. Jūsų patogumui čia įrengtas projektorius su ekranu, o erdvę galime paruošti Jūsų nurodytu kėdžių ir stalų išdėstymu.

Konferencijų salėje galime priimti iki 40 žmonių.

Plėsdami ledo rūmų paslaugas, siūlome jaukiai papuoštą erdvę švęsti gimtadienius ir kitas šventes. Dabar kviečiame patirti ne tik išskirtines pramogas ant ledo, bet ir susikurti jaukią erdve suvalgyti tortui, pabūti su draugais ar pabendrauti su kolegomis. Yra galimybė išsinuomoti dekoruotą salę pagal Jūsų poreikį. Galime pasiūlyti: salės papuošimą balionais ir girliandomis, dekoruoti stalą staltiese, vienkartiniais indais ir t.t.

Nuomos kaina: 40 Eur/val. + 20 Eur už papildomą valandą.

 

Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.kaunoledorumai.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.2.7)
×