MeniuPaslaugosBilietaiKontaktai

Kerlingas

Nuo 25 €/asm.

Norite gerai ir įdomiai praleisti laiką su draugų kompanija ar turėti kokybišką darbo kolektyvo komandinio darbo sesiją? Siūlome išbandyti kerlingo žaidimą.

Kerlingas, dar vadinamas šachmatais ant ledo, tai žaidimas ir jaunam, ir senam. Todėl žaidimas puikiai tinka bet kokio amžiaus ar fizinio pasirengimo žmonėms. Žaidimo esmė: stačiakampėje ledu dengtoje aikštelėje leisti savo akmenis taip, kad jie atsidurtų kuo arčiau nupiešto taikinio („namų centro“). Akmens slydimo greitis papildomai gali būti reguliuojamas ledo trynimu prieš akmenį, priešininkų komandos akmenų išmušimu ir panašiai.

Kainos

Visa aikštė Treniruotės pradedantiesiems
Nuo 8 dalyvių Grupėms nuo 4 žmonių ir daugiau
Nuo 35 € asmeniui Pirma treniruotė nemokamai

Susisiekite!
Lietuvos kerlingo asociacija: +37065900803, info@kerlingas.lt
Kaunas Curling Club: +37069807961, kaunascurling@gmail.com
Sporto klubas „Forsarus“ : +370 693 00380, forsarus@gmail.com

Švenčiate gimtadienį?

Siūlome Jums puikią galimybę išsinuomoti konferencijų salę. Kol dalis svečių užsiims veiklomis ant ledo, kiti galės mėgautis restorano „Sala“ pagal Jūsų pageidavimą paruoštomis vaišėmis. Daugiau informacijos – čia.

Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.kaunoledorumai.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.2.7)
×