MeniuPaslaugosBilietaiKontaktai

Instruktorius

25–35 €/val.

Reikalingas instruktorius (-ė)?

Susisiekite su vienu iš šių mūsų instruktorių ar trenerių!

Mūsų treneriai:

 • Rūta Sudakovienė
  Dailiojo ir sinchroninio čiuožimo trenerė, choreografė, dirbanti daugiau nei 10 metų. Trenerės kredo: „Išmokti čiuožti gali visi, o svarbiausia – kad treniruotėje kiekvienas jaustųsi svarbus ir išgirstas“.
  Tel. +370 686 74784, el. p. gasiunaite.ruta@gmail.com
 • Agnė Poškevičiūtė
  Profesionali čiuožėja jau 15 metų, šiuo metu atstovauja Latvijos sinchroninio čiuožimo komandai „Team Amber“. Daugkartinė tarptautinių varžybų dalyvė bei prizininkė, Lietuvos čempionatų prizininkė bei Latvijos čempionė. Studijuoja LSU sveikatingumą ir asmeninį treniravimą.
  Tel. +370 671 58511, el. p. vassmo4@gmail.com
 • Vytautė Lipeikaitė
  Nors čiuožti pradėjo ganėtinai vėlai, nuo 14 metų, pamilo šį sportą ir čiuožia jau daugiau nei 7 metus. Trenerė sako: „Vyrauja nuomonė, jog norint išmokti čiuožti būtina pradėti ankstyvoje vaikystėje, tačiau tai netiesa! Kviečiu išbandyti treniruotes ir tuos, kurie dar nesate stovėję ant ledo, ir tuos, kurie jau mokate čiuožti – galėsime kartu mokytis ir tobulėti“.
  Tel. +370 675 30835
 • Linas Paražinskas
  Kauno ledo ritulio mokyklos „Griunvaldas“ įkūrėjas, dabartinis vadovas ir treneris. Trenerio darbo stažas – 12 metų. Daugkartinis Lietuvos vaikų, jaunimo ir vyrų ledo ritulio čempionas. Treneris 2019 m. dirbo nacionalinės Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinės vyr. trenerio asistentu. Nuo 2020 metų treniruoja Kauno moterų ledo ritulio komandą „Rebel Girls“.
  Tel. +370 686 88521, el. p. griunvaldas.linas@gmail.com
 • Julija Kravčenko
  Trenerė-konsultantė masinio seanso metu. Daugiametė dailiojo čiuožimo bendruomenės narė, čiuožimo kelionę pradėjusi dar 2004 m. Įvairių nacionalinių ir tarptautinių varžybų dalyvė ir prizininkė, buvusi rinktinės narė. Nuo mažens treniravosi pas geriausius Lietuvos trenerius ir dalyvavusi tarptautinėse stovyklose, mokymuose su ekspertais iš Kanados, Suomijos, Prancūzijos, Slovakijos ir kt. Julija nekantrauja pasidalinti šiomis žiniomis ir su Tavimi! Saugiai, kokybiškai ir efektyviai. Konsultacijos galimos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
  Tel. +370 600 46597, el. p. kravchenko.julija@gmail.com

Instruktorių paslaugos kaina: 25–35 Eur/val.

Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.kaunoledorumai.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.2.7)
×